Hakkımızda

1994 yılında GÜLTEKİN TEKNİK olarak kurulan şirketimiz, iklimlendirme ana başlığı altında ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, otomasyon, petrol ve gaz sistemleri ,  temiz –  pis su tesisatları ve endüstriyel soğutma konularında başarılı uygulamalara imza atarak sektöründe ulaşılması ve kazanılması zor bir zirveye yerleşmiştir. Bu anlamlı yolcuğumuzun en önemli felsefesi “çözümler dünyası” sloganı ile hizmet kalitesinden taviz vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdır.

Firmamız kurulduğu günden itibaren Mekanik Tesisat uygulamalarında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sunduğu hizmetlerde fark yaratmıştır. Çağın gerektirdiği modern yönetim modelleri , ekolojik farkındalık ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularında da  öne çıkarak; ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olarak vizyonel bakışını güçlendirmiştir.

Firmamız ilkeleri doğrultusunda oluşturduğu uzman kadrosuyla başarılı taahhütlere imza atmıştır. Başarılı bitirdiğimiz her işimiz, yeni projelerimiz ve işlerimiz için önemli referansımız olmaktadır. Mekanik Tesisat  ve İklimlendirme uygulamalarında firmamızı seçmeniz bizleri onurlandıracak ve bir başarıya da beraber imza atmamıza vesile olacaktır.